SAMSUNG ViewFinity S9 S90PC 27" UHD/5K IPS Smart monitor (LS27C902PAUXDU) ezüst
27" • 5K (5120x2880) • matt • IPS panel • 5ms válaszidő • 600nit fényerő • 1000:1 statikus kontraszt arány • 60Hz képfrissítés • miniDisplayPort (1db) • USB 3.0 (3db) • Garancia: 36 hónap
0% THM
Otp Online áruhitel
11 070 FT x 48 HÓ THM: 14.9% | Önrész: 0 FT
Otp Online áruhitel
40 490 FT x 10 HÓ THM: 0% | Önrész: 0 FT
+1 ajánlat
Külsö raktáron
2-3 munkanap
  • Képmegjelenítő típus Monitor
  • Képátló 27.00 "
  • Felbontás 5K (5120x2880)
  • Képarány 16:9
  • Panel típus IPS
  • Kijelző felülete matt
  • Fényerő 600 nit
  • Kontraszt 1000 :1
  • Képfrissítés 60 Hz
  • Válaszidő 5 ms
  • Displayport mini 1 db
  • USB 3.0 3 db
  • USB3.1 Type-C 1 db
  • Thunderbolt támogatás Igen
  • Wi-Fi 802.11 ac
  • Bluetooth 4.20
  • Beépített hangszóró Igen
  • Audio leírás Beépített hangszóró (2db 5W), Adaptív hang+
  • Webcamera leírás 4K SlimFit kamera (opcionális)
  • Állítható magasság 120mm
  • Dönthető -2° - 15°
  • Pivot Igen
  • Fali rögzítés 100x100
  • Méret 611.40x364.10x27.10 mm
  • Súly 4.7 kg
  • Garancia 36 hónap
  • Operációs rendszer leírás Tizen™
Mégtöbb
Hasznos kiegészítők
DeLock Átalakító kábel • Vég 1: High Speed HDMI-A 19 pin Male • Vég 2: VGA 15 pin Female • Kezelt felbontás: max. 1080p-ig • Garancia: 36 hónap
Raktáron
DeLock HDMI-A Male - VGA Female Átalakító kábel (65472)
Vélemények
5 csillag0%
4 csillag0%
3 csillag0%
2 csillag0%
1 csillag0%