SAMSUNG ViewFinity S8 S80D 27" UHD IPS Monitor (LS27D800EAUXEN)
27" • UHD 4K (3840 x 2160) • matt • IPS panel • 5ms válaszidő • 350nit fényerő • 1000:1 statikus kontraszt arány • 60Hz képfrissítés • HDMI (1db) • DisplayPort (1db) • USB 3.0 (3db) • Garancia: 36 hónap
0% THM
Otp Online áruhitel
2 813 FT x 48 HÓ THM: 14.9% | Önrész: 0 FT
Otp Online áruhitel
10 290 FT x 10 HÓ THM: 0% | Önrész: 0 FT
+1 ajánlat
Bankmentes részletfizetés
25 725 FT x 3 HÓ THM: 0% | Önerő: 25 725 FT
Külsö raktáron
2-3 munkanap
  • Képmegjelenítő típus Monitor
  • Képátló 27.00 "
  • Felbontás UHD 4K (3840 x 2160)
  • Képarány 16:9
  • Panel technológia LCD
  • Kijelző felülete matt
  • Fényerő 350 nit
  • Kontraszt 1000 :1
  • Képfrissítés 60 Hz
  • Válaszidő 5 ms
  • HDMI normál 1 db
  • Displayport normál 1 db
  • USB 3.0 3 db
  • További extrák HDR10, Adaptive Sync
  • Állítható magasság 120mm
  • Dönthető -2°/25°
  • Pivot -90°/90°
  • Fali rögzítés 100x100
  • Méret 612.90x367.70x41.60 mm
  • Súly 3.7 kg
  • Garancia 36 hónap
Mégtöbb
Hasznos kiegészítők
DeLock Átalakító kábel • Vég 1: High Speed HDMI-A 19 pin Male • Vég 2: VGA 15 pin Female • Kezelt felbontás: max. 1080p-ig • Garancia: 36 hónap
Raktáron
DeLock HDMI-A Male - VGA Female Átalakító kábel (65472)
Bankmentes
részletfizetés
25 725 FT Első részlet
2
25 725 FT 2026.06.11.
3
25 725 FT 2026.07.11.
4
Miért szuper ez Önnek?
Gyors igénylés Teljesen online a folyamat. Az automatikus bírálat azonnal kész.
Nincs szükség papírokra Az igénylés teljesen elektronikus, otthona kényelméből is elvégezheti.
Biztosra akarsz menni? Bankmentes részletfizetés szeretnél?
Nézd meg, elérhető-e számodra a részletfizetés erre a termékre bármilyen elköteleződés nélkül!
Részletfizetés részletei
THM: 0%
Vélemények
5 csillag0%
4 csillag0%
3 csillag0%
2 csillag0%
1 csillag0%