Samsung ViewFinity S6 S65TC 34" UWQHD VA 100Hz ívelt monitor (LS34C650TAUXEN) fehér
34" • UWQHD (3440 x 1440) • matt • VA panel • 5ms válaszidő • 350nit fényerő • 3000:1 statikus kontraszt arány • 100Hz képfrissítés • HDMI (1db) • DisplayPort (1db) • USB 3.0 (3db) • USB-C Thunderbolt 3 (2db) • Garancia: 24 hónap
0% THM
Otp Online áruhitel
5 000 FT x 48 HÓ THM: 14.9% | Önrész: 0 FT
Otp Online áruhitel
18 290 FT x 10 HÓ THM: 0% | Önrész: 0 FT
+1 ajánlat
Bankmentes részletfizetés
45 725 FT x 3 HÓ THM: 0% | Önerő: 45 725 FT
Külsö raktáron
2-3 munkanap
  • Képmegjelenítő típus Monitor
  • Képátló 34.00 "
  • Felbontás UWQHD (3440 x 1440)
  • Képarány 21:9
  • Panel technológia LCD
  • Kijelző felülete matt
  • Fényerő 350 nit
  • Kontraszt 3000 :1
  • Képfrissítés 100 Hz
  • Válaszidő 5 ms
  • HDMI normál 1 db
  • Displayport normál 1 db
  • USB 3.0 3 db
  • USB3.0 Type-C 2 db
  • Thunderbolt támogatás Igen
  • További extrák HDR10, Kettős képernyő, Játék mód, Kikapcsolás időzítő, Adaptív kép
  • Beépített hangszóró Igen
  • Audio leírás Beépített hangszóró (5W)
  • Állítható magasság 120mm
  • Dönthető -2° - 20°
  • Pivot Nem
  • Fali rögzítés 100x100
  • Méret 806.60x369.40x125.00 mm
  • Súly 5.3 kg
Hasznos kiegészítők
DeLock Átalakító kábel • Vég 1: High Speed HDMI-A 19 pin Male • Vég 2: VGA 15 pin Female • Kezelt felbontás: max. 1080p-ig • Garancia: 36 hónap
Raktáron
DeLock HDMI-A Male - VGA Female Átalakító kábel (65472)
Bankmentes
részletfizetés
45 725 FT Első részlet
2
45 725 FT 2026.06.12.
3
45 725 FT 2026.07.12.
Részletfizetés részletei
THM: 0%
Vélemények
5 csillag0%
4 csillag0%
3 csillag0%
2 csillag0%
1 csillag0%