SAMSUNG ViewFinity S6 S60D 27" QHD IPS monitor (LS27D600EAUXEN)
27" • QHD (2560 x 1440) • matt • IPS panel • 5ms válaszidő • 350nit fényerő • 1000:1 statikus kontraszt arány • 100Hz képfrissítés • HDMI (1db) • DisplayPort (1db) • USB 3.0 (3db) • Garancia: 36 hónap
0% THM
Otp Online áruhitel
2 567 FT x 48 HÓ THM: 14.9% | Önrész: 0 FT
Otp Online áruhitel
9 390 FT x 10 HÓ THM: 0% | Önrész: 0 FT
  • Képmegjelenítő típus Monitor
  • Képátló 27.00 "
  • Felbontás QHD (2560 x 1440)
  • Képarány 16:9
  • Panel technológia LED
  • Panel típus IPS
  • Kijelző felülete matt
  • Fényerő 350 nit
  • Kontraszt 1000 :1
  • Képfrissítés 100 Hz
  • Válaszidő 5 ms
  • HDMI normál 1 db
  • Displayport normál 1 db
  • USB 3.0 3 db
  • Állítható magasság 0-120 mm
  • Dönthető Tilt: -5°/+21° Swivel: -30°/+30°
  • Pivot -90°/+90°
  • Fali rögzítés 100x100
  • Méret 612.00x367.00x41.00 mm
  • Súly 6 kg
Hasznos kiegészítők
DeLock Átalakító kábel • Vég 1: High Speed HDMI-A 19 pin Male • Vég 2: VGA 15 pin Female • Kezelt felbontás: max. 1080p-ig • Garancia: 36 hónap
Raktáron
DeLock HDMI-A Male - VGA Female Átalakító kábel (65472)
Vélemények
5 csillag0%
4 csillag0%
3 csillag0%
2 csillag0%
1 csillag0%