SAMSUNG ViewFinity S5 S50GC 34" UWQHD VA monitor (LS34C500GAUXEN)
34" • UWQHD (3440 x 1440) • matt • VA panel • 5ms válaszidő • 300nit fényerő • 3000:1 statikus kontraszt arány • 100Hz képfrissítés • HDMI (2db) • DisplayPort (1db) • Garancia: 24 hónap
0% THM
Otp Online áruhitel
3 059 FT x 48 HÓ THM: 14.9% | Önrész: 0 FT
Otp Online áruhitel
11 190 FT x 10 HÓ THM: 0% | Önrész: 0 FT
+1 ajánlat
Bankmentes részletfizetés
27 975 FT x 3 HÓ THM: 0% | Önerő: 27 975 FT
  • Képmegjelenítő típus Monitor
  • Képátló 34.00 "
  • Felbontás UWQHD (3440 x 1440)
  • Képarány 21:9
  • Panel technológia LCD
  • Panel típus VA
  • Betekintési szög (vízszintes) 178 °
  • Betekintési szög (függőleges) 178 °
  • Kijelző felülete matt
  • Fényerő 300 nit
  • Kontraszt 3000 :1
  • Képfrissítés 100 Hz
  • Válaszidő 5 ms
  • HDMI normál 2 db
  • Displayport normál 1 db
  • Állítható magasság nem
  • Dönthető -5°/20°
  • Pivot nem
  • Fali rögzítés 100x100
  • Méret 815.00x359.00x36.40 mm
  • Súly 4.9 kg
  • Garancia 24 hónap
Mégtöbb
Hasznos kiegészítők
DeLock Átalakító kábel • Vég 1: High Speed HDMI-A 19 pin Male • Vég 2: VGA 15 pin Female • Kezelt felbontás: max. 1080p-ig • Garancia: 36 hónap
Raktáron
DeLock HDMI-A Male - VGA Female Átalakító kábel (65472)
Bankmentes
részletfizetés
27 975 FT Első részlet
2
27 975 FT 2026.06.11.
3
27 975 FT 2026.07.11.
4
Miért szuper ez Önnek?
Gyors igénylés Teljesen online a folyamat. Az automatikus bírálat azonnal kész.
Nincs szükség papírokra Az igénylés teljesen elektronikus, otthona kényelméből is elvégezheti.
Biztosra akarsz menni? Bankmentes részletfizetés szeretnél?
Nézd meg, elérhető-e számodra a részletfizetés erre a termékre bármilyen elköteleződés nélkül!
Részletfizetés részletei
THM: 0%
Vélemények
5 csillag0%
4 csillag0%
3 csillag0%
2 csillag0%
1 csillag0%