SAMSUNG S65UC 34" QHD VA Ívelt monitor (LS34C652UAUXEN)
34" • WQHD (3440x1440) • matt • VA panel • 5ms válaszidő • 350nit fényerő • 3000:1 statikus kontraszt arány • 100Hz képfrissítés • HDMI (2db) • DisplayPort (1db) • USB 3.0 (3db) • Garancia: 24 hónap
0% THM
Otp Online áruhitel
3 770 FT x 48 HÓ THM: 14.9% | Önrész: 0 FT
Otp Online áruhitel
13 790 FT x 10 HÓ THM: 0% | Önrész: 0 FT
+1 ajánlat
Bankmentes részletfizetés
34 475 FT x 3 HÓ THM: 0% | Önerő: 34 475 FT
Külsö raktáron
2-3 munkanap
  • Képmegjelenítő típus Monitor
  • Képátló 34.00 "
  • Felbontás WQHD (3440x1440)
  • Képarány 21:9
  • Panel technológia LED
  • Kijelző felülete matt
  • Fényerő 350 nit
  • Kontraszt 3000 :1
  • Képfrissítés 100 Hz
  • Válaszidő 5 ms
  • HDMI normál 2 db
  • Displayport normál 1 db
  • USB 3.0 3 db
  • USB3.1 Type-C 1 db
  • LAN (RJ45) 1 db
  • Beépített hangszóró Igen
  • Audio leírás 5W
  • Állítható magasság 0-120 mm
  • Dönthető Tilt: -5°/+20° Swivel: -30°/+30°
  • Pivot nem
  • Fali rögzítés 100x100
  • Méret 806.00x369.00x125.00 mm
  • Súly 8 kg
Hasznos kiegészítők
DeLock Átalakító kábel • Vég 1: High Speed HDMI-A 19 pin Male • Vég 2: VGA 15 pin Female • Kezelt felbontás: max. 1080p-ig • Garancia: 36 hónap
Raktáron
DeLock HDMI-A Male - VGA Female Átalakító kábel (65472)
Bankmentes
részletfizetés
34 475 FT Első részlet
2
34 475 FT 2026.06.12.
3
34 475 FT 2026.07.12.
Részletfizetés részletei
THM: 0%
Vélemények
5 csillag0%
4 csillag0%
3 csillag0%
2 csillag0%
1 csillag0%