SAMSUNG S40UD 24 FHD IPS 100Hz pivot monitor (LS24F430UAUXEN)
24" • FullHD (1920 x 1080) • matt • IPS panel • 5ms válaszidő • 300nit fényerő • 1000:1 statikus kontraszt arány • 100Hz képfrissítés • HDMI (1db) • DisplayPort (1db) • USB 3.0 (4db) • Garancia: 36 hónap
0% THM
Otp Online áruhitel
1 802 FT x 48 HÓ THM: 14.9% | Önrész: 0 FT
Otp Online áruhitel
6 590 FT x 10 HÓ THM: 0% | Önrész: 0 FT
  • Képmegjelenítő típus Monitor
  • Képátló 24.00 "
  • Felbontás FullHD (1920 x 1080)
  • Képarány 16:9
  • Panel technológia LCD
  • Panel típus IPS
  • Betekintési szög (vízszintes) 178 °
  • Betekintési szög (függőleges) 178 °
  • Kijelző felülete matt
  • Fényerő 300 nit
  • Kontraszt 1000 :1
  • Képfrissítés 100 Hz
  • Válaszidő 5 ms
  • HDMI normál 1 db
  • Displayport normál 1 db
  • USB 3.0 4 db
  • USB3.0 Type-C 1 db
  • LAN (RJ45) 1 db
  • Képmegjelenítő extrák Villódzásmentes (Flicker Free), ZeroFrame (Ultravékony keret)
  • További extrák n/a
  • Állítható magasság 130
  • Dönthető -5/24 tilt, -45°/45° swivel
  • Pivot igen
  • Fali rögzítés 100x100
  • Méret 611.60x539.20x57.20 mm
  • Súly 6.1 kg
  • Garancia 36 hónap
  • Operációs rendszer leírás Operációs rendszer nélkül
Mégtöbb
Hasznos kiegészítők
DeLock Átalakító kábel • Vég 1: High Speed HDMI-A 19 pin Male • Vég 2: VGA 15 pin Female • Kezelt felbontás: max. 1080p-ig • Garancia: 36 hónap
Raktáron
DeLock HDMI-A Male - VGA Female Átalakító kábel (65472)
Vélemények
5 csillag0%
4 csillag0%
3 csillag0%
2 csillag0%
1 csillag0%