SAMSUNG S40GD 22" FHD IPS 100Hz monitor (LS22D400GAUXEN)
Samsung S40GD IPS monitor 22" • Felbontás: 1920x1080 • Frissítési frekvencia: 100Hz • Reakcióidő: 5ms • Betekintési szög: 178˚/178˚ • Fényerő: 250 cd/m²• Garancia: 36 hónap
  • Képmegjelenítő típus Monitor
  • Képátló 22.00 "
  • Felbontás FullHD (1920 x 1080)
  • Képarány 16:9
  • Panel technológia LCD
  • Panel típus IPS
  • Betekintési szög (vízszintes) 178 °
  • Betekintési szög (függőleges) 178 °
  • Kijelző felülete fényes
  • Fényerő 250 nit
  • Kontraszt 1000 :1
  • Képfrissítés 100 Hz
  • Válaszidő 5 ms
  • HDMI normál 2 db
  • Displayport normál 1 db
  • USB 2.0 2 db
  • LAN (RJ45) 0 db
  • Bluetooth 0.00
  • Képmegjelenítő extrák Villódzásmentes (Flicker Free)
  • További extrák n/a
  • Állítható magasság igen
  • Dönthető -3/25 tilt, -45°/45° swivel
  • Pivot -90/90
  • Fali rögzítés 100x100
  • Méret 489.90x469.20x39.80 mm
  • Súly 3.2 kg
  • Garancia 36 hónap
  • Operációs rendszer leírás Operációs rendszer nélkül
Mégtöbb
Hasznos kiegészítők
DeLock Átalakító kábel • Vég 1: High Speed HDMI-A 19 pin Male • Vég 2: VGA 15 pin Female • Kezelt felbontás: max. 1080p-ig • Garancia: 36 hónap
Raktáron
DeLock HDMI-A Male - VGA Female Átalakító kábel (65472)
Vélemények
5 csillag0%
4 csillag0%
3 csillag0%
2 csillag0%
1 csillag0%