SAMSUNG S30DG 24" FHD IPS monitor (LS24D300GAUXEN)
24" • FullHD (1920 x 1080) • matt • IPS panel • 5ms válaszidő • 250nit fényerő • 1000:1 statikus kontraszt arány • 100Hz képfrissítés • HDMI (1db) • VGA (1db) • Garancia: 36 hónap
Külsö raktáron
2-3 munkanap
  • Képmegjelenítő típus Monitor
  • Képátló 24.00 "
  • Felbontás FullHD (1920 x 1080)
  • Képarány 16:9
  • Panel technológia LED
  • Panel típus IPS
  • Betekintési szög (vízszintes) 178 °
  • Betekintési szög (függőleges) 178 °
  • Kijelző felülete matt
  • Fényerő 250 nit
  • Kontraszt 1000 :1
  • Képfrissítés 100 Hz
  • Válaszidő 5 ms
  • VGA 1 db
  • HDMI normál 1 db
  • Beépített hangszóró Igen
  • Audio leírás beépített hangszóró
  • Állítható magasság nem
  • Dönthető -5°/20°
  • Pivot nem
  • Fali rögzítés 100x100
  • Méret 540.00x428.00x175.00 mm
  • Súly 2.4 kg
  • Garancia 36 hónap
Mégtöbb
Hasznos kiegészítők
DeLock Átalakító kábel • Vég 1: High Speed HDMI-A 19 pin Male • Vég 2: VGA 15 pin Female • Kezelt felbontás: max. 1080p-ig • Garancia: 36 hónap
Raktáron
DeLock HDMI-A Male - VGA Female Átalakító kábel (65472)
Vélemények
5 csillag0%
4 csillag0%
3 csillag0%
2 csillag0%
1 csillag0%