Samsung Odyssey OLED G8 G85SD Ultra 34" WQHD 175Hz ívelt Gaming monitor (LS34DG850SUXDU)
34" • UWQHD (3440 x 1440) • matt • OLED panel • 0.03ms válaszidő • 250nit fényerő • 1000000:1 statikus kontraszt arány • 175Hz képfrissítés • HDMI (2db) • DisplayPort (1db) • USB 3.0 (2db) • Garancia: 36 hónap
0% THM
Otp Online áruhitel
8 117 FT x 48 HÓ THM: 14.9% | Önrész: 0 FT
Otp Online áruhitel
29 690 FT x 10 HÓ THM: 0% | Önrész: 0 FT
+1 ajánlat
Bankmentes részletfizetés
74 225 FT x 3 HÓ THM: 0% | Önerő: 74 225 FT
  • Képmegjelenítő típus Monitor
  • Képátló 34.00 "
  • Felbontás UWQHD (3440 x 1440)
  • Képarány 21:9
  • Panel technológia OLED
  • Panel típus OLED
  • Kijelző felülete matt
  • Fényerő 250 nit
  • Kontraszt 1000000 :1
  • Képfrissítés 175 Hz
  • Válaszidő 0 ms
  • USB 3.0 2 db
  • Wi-Fi 802.11 ax
  • Bluetooth 5.20
  • Beépített hangszóró Igen
  • Audio leírás 10W, Adaptive Hang Pro
  • Állítható magasság 120mm
  • Dönthető -2°/20°
  • Pivot nem
  • Fali rögzítés 100x100
  • Méret 813.60x363.00x128.10 mm
  • Súly 5.5 kg
  • Garancia 36 hónap
  • Operációs rendszer leírás Tizen™
Mégtöbb
Hasznos kiegészítők
DeLock Átalakító kábel • Vég 1: High Speed HDMI-A 19 pin Male • Vég 2: VGA 15 pin Female • Kezelt felbontás: max. 1080p-ig • Garancia: 36 hónap
Raktáron
DeLock HDMI-A Male - VGA Female Átalakító kábel (65472)
Bankmentes
részletfizetés
74 225 FT Első részlet
2
74 225 FT 2026.06.12.
3
74 225 FT 2026.07.12.
Részletfizetés részletei
THM: 0%
Vélemények
5 csillag0%
4 csillag0%
3 csillag0%
2 csillag0%
1 csillag0%