SAMSUNG Odyssey OLED G8 G81SF 27" UHD 240Hz gaming monitor (LS27FG812SUXEN)
27" • UHD 4K (3840 x 2160) • matt • OLED panel • 0.03ms válaszidő • 250nit fényerő • 1000000:1 statikus kontraszt arány • 240Hz képfrissítés • HDMI (2db) • DisplayPort (1db) • USB 3.0 (2db) • Garancia: 36 hónap
0% THM
Otp Online áruhitel
9 730 FT x 48 HÓ THM: 14.9% | Önrész: 0 FT
Otp Online áruhitel
35 590 FT x 10 HÓ THM: 0% | Önrész: 0 FT
+1 ajánlat
Bankmentes részletfizetés
88 975 FT x 3 HÓ THM: 0% | Önerő: 88 975 FT
Külsö raktáron
2-4 munkanap
  • Képmegjelenítő típus Monitor
  • Képátló 27.00 "
  • Felbontás UHD 4K (3840 x 2160)
  • Képarány 16:9
  • Panel technológia OLED
  • Panel típus OLED
  • Kijelző felülete matt
  • Fényerő 250 nit
  • Kontraszt 1000000 :1
  • Képfrissítés 240 Hz
  • Válaszidő 0 ms
  • HDMI normál 2 db
  • Displayport normál 1 db
  • USB 3.0 2 db
  • További extrák Virtuális AIM Point, Sötétség kiegyenlítés, Core Sync, Szuper Aréna játékélmény
  • Állítható magasság 120mm
  • Dönthető -2.0º ~ 25.0º (döntés), -30.0º ~ 30.0º (forgatás)
  • Pivot -92.0º ~ 92.0º
  • Fali rögzítés 100x100
  • Méret 611.70x353.80x49.20 mm
  • Súly 3.8 kg
  • Garancia 36 hónap
Mégtöbb
Hasznos kiegészítők
DeLock Átalakító kábel • Vég 1: High Speed HDMI-A 19 pin Male • Vég 2: VGA 15 pin Female • Kezelt felbontás: max. 1080p-ig • Garancia: 36 hónap
Raktáron
DeLock HDMI-A Male - VGA Female Átalakító kábel (65472)
Bankmentes
részletfizetés
88 975 FT Első részlet
2
88 975 FT 2026.06.12.
3
88 975 FT 2026.07.12.
4
Miért szuper ez Önnek?
Gyors igénylés Teljesen online a folyamat. Az automatikus bírálat azonnal kész.
Nincs szükség papírokra Az igénylés teljesen elektronikus, otthona kényelméből is elvégezheti.
Biztosra akarsz menni? Bankmentes részletfizetés szeretnél?
Nézd meg, elérhető-e számodra a részletfizetés erre a termékre bármilyen elköteleződés nélkül!
Részletfizetés részletei
THM: 0%
Vélemények
5 csillag0%
4 csillag0%
3 csillag0%
2 csillag0%
1 csillag0%