SAMSUNG Odyssey Neo G7 G75NB 32" UHD VA 165Hz Ívelt Gaming monitor (LS32BG750NPXEN)
32" • UHD 4K (3840 x 2160) • matt • VA panel • 1ms válaszidő • 350nit fényerő • 3000:1 statikus kontraszt arány • 165Hz képfrissítés • HDMI (2db) • DisplayPort (1db) • USB 3.0 (2db)• Garancia: 36 hónap
0% THM
Otp Online áruhitel
7 024 FT x 48 HÓ THM: 14.9% | Önrész: 0 FT
Otp Online áruhitel
25 690 FT x 10 HÓ THM: 0% | Önrész: 0 FT
+1 ajánlat
Bankmentes részletfizetés
64 225 FT x 3 HÓ THM: 0% | Önerő: 64 225 FT
Külsö raktáron
2-3 munkanap
  • Képmegjelenítő típus Monitor
  • Képátló 32.00 "
  • Felbontás UHD 4K (3840 x 2160)
  • Képarány 16:9
  • Panel technológia LCD
  • Panel típus VA
  • Kijelző felülete matt
  • Fényerő 350 nit
  • Kontraszt 3000 :1
  • Képfrissítés 165 Hz
  • Válaszidő 1 ms
  • USB 3.0 2 db
  • Állítható magasság 120mm
  • Dönthető -9° ~ 13°
  • Pivot Igen
  • Fali rögzítés 100x100
  • Méret 713.00x440.30x185.00 mm
  • Súly 6.7 kg
Hasznos kiegészítők
DeLock Átalakító kábel • Vég 1: High Speed HDMI-A 19 pin Male • Vég 2: VGA 15 pin Female • Kezelt felbontás: max. 1080p-ig • Garancia: 36 hónap
Raktáron
DeLock HDMI-A Male - VGA Female Átalakító kábel (65472)
Bankmentes
részletfizetés
64 225 FT Első részlet
2
64 225 FT 2026.06.12.
3
64 225 FT 2026.07.12.
Részletfizetés részletei
THM: 0%
Vélemények
5 csillag0%
4 csillag0%
3 csillag0%
2 csillag0%
1 csillag0%