SAMSUNG Odyssey G6 G60SF 27" QHD OLED 500Hz gaming monitor (LS27FG602SUXEN)
27" • QHD (2560 x 1440) • matt • OLED panel • 0.03ms válaszidő • 300nit fényerő • 1000000:1 statikus kontraszt arány • 500Hz képfrissítés • HDMI (2db) • USB 3.0 (2db) • Garancia: 36 hónap
0% THM
Otp Online áruhitel
8 202 FT x 48 HÓ THM: 14.9% | Önrész: 0 FT
Otp Online áruhitel
29 999 FT x 10 HÓ THM: 0% | Önrész: 0 FT
+1 ajánlat
Bankmentes részletfizetés
74 997 FT x 3 HÓ THM: 0% | Önerő: 74 997 FT
  • Képmegjelenítő típus Monitor
  • Képátló 27.00 "
  • Felbontás QHD (2560 x 1440)
  • Képarány 16:9
  • Panel technológia OLED
  • Panel típus OLED
  • Kijelző felülete matt
  • Fényerő 300 nit
  • Kontraszt 1000000 :1
  • Képfrissítés 500 Hz
  • Válaszidő 0 ms
  • HDMI normál 2 db
  • USB 3.0 2 db
  • Állítható magasság 120mm
  • Dönthető -2.0 - 25.0˚ (dönthető), -30 - 30.0˚ (forgatható)
  • Pivot -92/92˚
  • Fali rögzítés 100x100
  • Méret 353.80 mm
  • Súly 611.7 kg
  • Garancia 36 hónap
  • Operációs rendszer leírás 0
Mégtöbb
Hasznos kiegészítők
DeLock Átalakító kábel • Vég 1: High Speed HDMI-A 19 pin Male • Vég 2: VGA 15 pin Female • Kezelt felbontás: max. 1080p-ig • Garancia: 36 hónap
Raktáron
DeLock HDMI-A Male - VGA Female Átalakító kábel (65472)
Bankmentes
részletfizetés
74 997 FT Első részlet
2
74 997 FT 2026.06.11.
3
74 997 FT 2026.07.11.
4
Miért szuper ez Önnek?
Gyors igénylés Teljesen online a folyamat. Az automatikus bírálat azonnal kész.
Nincs szükség papírokra Az igénylés teljesen elektronikus, otthona kényelméből is elvégezheti.
Biztosra akarsz menni? Bankmentes részletfizetés szeretnél?
Nézd meg, elérhető-e számodra a részletfizetés erre a termékre bármilyen elköteleződés nélkül!
Részletfizetés részletei
THM: 0%
Vélemények
5 csillag0%
4 csillag0%
3 csillag0%
2 csillag0%
1 csillag0%