SAMSUNG Odyssey G5 G50D 32" QHD IPS Gaming monitor (LS32DG500EUXEN)
32" • QHD (2560 x 1440) • matt • IPS panel • 1ms válaszidő • 350nit fényerő • 1000:1 statikus kontraszt arány • 180Hz képfrissítés • HDMI (1db) • DisplayPort (1db) • Garancia: 36 hónap
0% THM
Otp Online áruhitel
3 234 FT x 48 HÓ THM: 14.9% | Önrész: 0 FT
Otp Online áruhitel
11 829 FT x 10 HÓ THM: 0% | Önrész: 0 FT
+1 ajánlat
Bankmentes részletfizetés
29 572 FT x 3 HÓ THM: 0% | Önerő: 29 572 FT
  • Képmegjelenítő típus Monitor
  • Képátló 32.00 "
  • Felbontás QHD (2560 x 1440)
  • Képarány 16:9
  • Panel technológia LED
  • Panel típus IPS
  • Fényerő 350 nit
  • Kontraszt 1000 :1
  • Képfrissítés 180 Hz
  • Válaszidő 1 ms
  • Állítható magasság 0-120 mm
  • Dönthető Tilt: -5°/+21° Swivel: -30°/+30°
  • Pivot -90°/+90°
  • Fali rögzítés 100x100
  • Méret 714.00x418.00x70.00 mm
  • Súly 7.4 kg
Hasznos kiegészítők
DeLock Átalakító kábel • Vég 1: High Speed HDMI-A 19 pin Male • Vég 2: VGA 15 pin Female • Kezelt felbontás: max. 1080p-ig • Garancia: 36 hónap
Raktáron
DeLock HDMI-A Male - VGA Female Átalakító kábel (65472)
Bankmentes
részletfizetés
29 572 FT Első részlet
2
29 572 FT 2026.06.11.
3
29 572 FT 2026.07.11.
Részletfizetés részletei
THM: 0%
Vélemények
5 csillag0%
4 csillag0%
3 csillag0%
2 csillag0%
1 csillag0%