Samsung Odyssey G5 34" UWQHD VA ívelt gamer monitor (LC34G55TWWPXEN)
34" • UWQHD (3440 x 1440) • matt • VA panel • 1ms válaszidő • 250nit fényerő • 2500:1 statikus kontraszt arány • 165Hz képfrissítés • HDMI (1db) • DisplayPort (1db) • Garancia: 24 hónap
0% THM
Otp Online áruhitel
3 721 FT x 48 HÓ THM: 14.9% | Önrész: 0 FT
Otp Online áruhitel
13 609 FT x 10 HÓ THM: 0% | Önrész: 0 FT
+1 ajánlat
Bankmentes részletfizetés
34 022 FT x 3 HÓ THM: 0% | Önerő: 34 022 FT
  • Képmegjelenítő típus Monitor
  • Képátló 34.00 "
  • Felbontás UWQHD (3440 x 1440)
  • Képarány 21:9
  • Panel technológia LCD
  • Panel típus VA
  • Betekintési szög (vízszintes) 178 °
  • Betekintési szög (függőleges) 178 °
  • Kijelző felülete matt
  • Fényerő 250 nit
  • Kontraszt 2500 :1
  • Képfrissítés 165 Hz
  • Válaszidő 1 ms
  • HDMI normál 1 db
  • Displayport normál 1 db
  • Állítható magasság Nem
  • Dönthető -2 /+18 °
  • Pivot Nem
  • Fali rögzítés 75x75
  • Méret 710.10x439.40x135.90 mm
  • Súly 5.3 kg
  • Garancia 24 hónap
Mégtöbb
Hasznos kiegészítők
DeLock Átalakító kábel • Vég 1: High Speed HDMI-A 19 pin Male • Vég 2: VGA 15 pin Female • Kezelt felbontás: max. 1080p-ig • Garancia: 36 hónap
Raktáron
DeLock HDMI-A Male - VGA Female Átalakító kábel (65472)
Bankmentes
részletfizetés
34 022 FT Első részlet
2
34 022 FT 2026.06.12.
3
34 022 FT 2026.07.12.
4
Miért szuper ez Önnek?
Gyors igénylés Teljesen online a folyamat. Az automatikus bírálat azonnal kész.
Nincs szükség papírokra Az igénylés teljesen elektronikus, otthona kényelméből is elvégezheti.
Biztosra akarsz menni? Bankmentes részletfizetés szeretnél?
Nézd meg, elérhető-e számodra a részletfizetés erre a termékre bármilyen elköteleződés nélkül!
Részletfizetés részletei
THM: 0%
Vélemények
5 csillag0%
4 csillag0%
3 csillag0%
2 csillag0%
1 csillag0%