Samsung Odyssey G5 27" QHD VA 165Hz ívelt gaming monitor (LS27CG552EUXEN)
27" • QHD (2560 x 1440) • matt • VA panel • 1ms válaszidő • 300nit fényerő • 2500:1 statikus kontraszt arány • 165Hz képfrissítés • HDMI (1db) • DisplayPort (1db) • Garancia: 24 hónap
0% THM
Otp Online áruhitel
2 130 FT x 48 HÓ THM: 14.9% | Önrész: 0 FT
Otp Online áruhitel
7 790 FT x 10 HÓ THM: 0% | Önrész: 0 FT
+1 ajánlat
Külsö raktáron
2-3 munkanap
  • Képmegjelenítő típus Monitor
  • Képátló 27.00 "
  • Felbontás QHD (2560 x 1440)
  • Képarány 16:9
  • Panel technológia LCD
  • Panel típus VA
  • Kijelző felülete matt
  • Fényerő 300 nit
  • Kontraszt 2500 :1
  • Képfrissítés 165 Hz
  • Válaszidő 1 ms
  • HDMI normál 1 db
  • Displayport normál 1 db
  • Állítható magasság Nem
  • Dönthető -2 ~ 18
  • Pivot Nem
  • Fali rögzítés 75x75
  • Méret 614.60x382.80x120.00 mm
  • Súly 3.7 kg
  • Garancia 24 hónap
Mégtöbb
Hasznos kiegészítők
DeLock Átalakító kábel • Vég 1: High Speed HDMI-A 19 pin Male • Vég 2: VGA 15 pin Female • Kezelt felbontás: max. 1080p-ig • Garancia: 36 hónap
Raktáron
DeLock HDMI-A Male - VGA Female Átalakító kábel (65472)
Vélemények
5 csillag0%
4 csillag0%
3 csillag0%
2 csillag0%
1 csillag0%