SAMSUNG Odyssey G30D 24" FHD VA 180Hz Gaming monitor (LS24DG300EUXEN)
24" • FullHD (1920 x 1080) • matt • VA panel • 1ms válaszidő • 250nit fényerő • 3000:1 statikus kontraszt arány • 180Hz képfrissítés • HDMI (1db) • DisplayPort (1db) • Garancia: 36 hónap
0% THM
Otp Online áruhitel
1 421 FT x 48 HÓ THM: 14.9% | Önrész: 0 FT
Otp Online áruhitel
5 199 FT x 10 HÓ THM: 0% | Önrész: 0 FT
  • Képmegjelenítő típus Monitor
  • Képátló 24.00 "
  • Felbontás FullHD (1920 x 1080)
  • Képarány 16:9
  • Panel technológia LCD
  • Panel típus VA
  • Kijelző felülete matt
  • Fényerő 250 nit
  • Kontraszt 3000 :1
  • Képfrissítés 180 Hz
  • Válaszidő 1 ms
  • HDMI normál 1 db
  • Displayport normál 1 db
  • Állítható magasság 120mm
  • Dönthető -5°/20°
  • Pivot 90°
  • Fali rögzítés 100x100
  • Méret 544.00x333.30x92.00 mm
  • Súly 3.9 kg
Hasznos kiegészítők
DeLock Átalakító kábel • Vég 1: High Speed HDMI-A 19 pin Male • Vég 2: VGA 15 pin Female • Kezelt felbontás: max. 1080p-ig • Garancia: 36 hónap
Raktáron
DeLock HDMI-A Male - VGA Female Átalakító kábel (65472)
Vélemények
5 csillag0%
4 csillag0%
3 csillag0%
2 csillag0%
1 csillag0%