SAMSUNG Odyssey 27" 180 Hz OLED Gaming monitor (LS27FG500SUXEN)
27" • QHD (2560 x 1440) • OLED panel • 0.03ms válaszidő • 200nit fényerő • 1000000:1 statikus kontraszt arány • 180Hz képfrissítés • HDMI (1db) • DisplayPort (1db) • Garancia: 36 hónap
0% THM
Otp Online áruhitel
4 590 FT x 48 HÓ THM: 14.9% | Önrész: 0 FT
Otp Online áruhitel
16 790 FT x 10 HÓ THM: 0% | Önrész: 0 FT
+1 ajánlat
Bankmentes részletfizetés
41 975 FT x 3 HÓ THM: 0% | Önerő: 41 975 FT
  • Képmegjelenítő típus Monitor
  • Képátló 27.00 "
  • Felbontás QHD (2560 x 1440)
  • Képarány 16:9
  • Panel technológia OLED
  • Panel típus OLED
  • Betekintési szög (vízszintes) 178 °
  • Betekintési szög (függőleges) 178 °
  • Fényerő 200 nit
  • Kontraszt 1000000 :1
  • Képfrissítés 180 Hz
  • Válaszidő 0 ms
  • HDMI normál 1 db
  • Displayport normál 1 db
  • Dönthető -2,0 (±2,0) - 15,0˚ (±2,0˚)
  • Fali rögzítés 100x100
  • Méret 609.90x359.30x57.00 mm
  • Súly 2.5 kg
Hasznos kiegészítők
DeLock Átalakító kábel • Vég 1: High Speed HDMI-A 19 pin Male • Vég 2: VGA 15 pin Female • Kezelt felbontás: max. 1080p-ig • Garancia: 36 hónap
Raktáron
DeLock HDMI-A Male - VGA Female Átalakító kábel (65472)
Bankmentes
részletfizetés
41 975 FT Első részlet
2
41 975 FT 2026.06.12.
3
41 975 FT 2026.07.12.
4
Miért szuper ez Önnek?
Gyors igénylés Teljesen online a folyamat. Az automatikus bírálat azonnal kész.
Nincs szükség papírokra Az igénylés teljesen elektronikus, otthona kényelméből is elvégezheti.
Biztosra akarsz menni? Bankmentes részletfizetés szeretnél?
Nézd meg, elérhető-e számodra a részletfizetés erre a termékre bármilyen elköteleződés nélkül!
Részletfizetés részletei
THM: 0%
Vélemények
5 csillag0%
4 csillag0%
3 csillag0%
2 csillag0%
1 csillag0%