SAMSUNG M7 M70F 32" 4K VA Smart monitor (LS32FM700UUXDU)
32" • UHD 4K (3840 x 2160) • matt • VA panel • 4ms válaszidő • 300nit fényerő • 3000:1 statikus kontraszt arány • 60Hz képfrissítés • HDMI (2db) • USB 2.0 (3db) • Garancia: 24 hónap
0% THM
Otp Online áruhitel
3 251 FT x 48 HÓ THM: 14.9% | Önrész: 0 FT
Otp Online áruhitel
11 890 FT x 10 HÓ THM: 0% | Önrész: 0 FT
+1 ajánlat
Bankmentes részletfizetés
29 725 FT x 3 HÓ THM: 0% | Önerő: 29 725 FT
Főbb tulajdonságok
  • Képmegjelenítő típus Smart
  • Képátló 32.00 "
  • Felbontás UHD 4K (3840 x 2160)
  • Képarány 16:9
  • Panel technológia LED
  • Panel típus VA
  • Kijelző felülete matt
  • Fényerő 300 nit
  • Kontraszt 3000 :1
  • Képfrissítés 60 Hz
  • Válaszidő 4 ms
  • HDMI normál 2 db
  • USB 2.0 3 db
  • USB3.0 Type-C 1 db
  • Wi-Fi 802.11 ac
  • Bluetooth 5.20
  • Beépített hangszóró Igen
  • Audio leírás 10W
  • Állítható magasság nem
  • Dönthető -5°/20°
  • Pivot nem
  • Fali rögzítés 100x100
  • Méret 716.00x424.00x41.00 mm
  • Súly 6.5 kg
  • Garancia 24 hónap
Mégtöbb
Hasznos kiegészítők
DeLock Átalakító kábel • Vég 1: High Speed HDMI-A 19 pin Male • Vég 2: VGA 15 pin Female • Kezelt felbontás: max. 1080p-ig • Garancia: 36 hónap
Raktáron
DeLock HDMI-A Male - VGA Female Átalakító kábel (65472)
Bankmentes
részletfizetés
29 725 FT Első részlet
2
29 725 FT 2026.06.11.
3
29 725 FT 2026.07.11.
4
Miért szuper ez Önnek?
Gyors igénylés Teljesen online a folyamat. Az automatikus bírálat azonnal kész.
Nincs szükség papírokra Az igénylés teljesen elektronikus, otthona kényelméből is elvégezheti.
Biztosra akarsz menni? Bankmentes részletfizetés szeretnél?
Nézd meg, elérhető-e számodra a részletfizetés erre a termékre bármilyen elköteleződés nélkül!
Részletfizetés részletei
THM: 0%
Vélemények
5 csillag0%
4 csillag0%
3 csillag0%
2 csillag0%
1 csillag0%