SAMSUNG G90XF 27" UHD IPS 3D Gaming monitor (LS27FG900XUXEN)
27" • UHD 4K (3840 x 2160) • matt • IPS panel • 1ms válaszidő • 350nit fényerő • 1000:1 statikus kontraszt arány • 165Hz képfrissítés • HDMI (2db) • DisplayPort (1db) • USB 3.0 (2db) • Garancia: 36 hónap
0% THM
Otp Online áruhitel
14 843 FT x 48 HÓ THM: 14.9% | Önrész: 0 FT
Otp Online áruhitel
54 290 FT x 10 HÓ THM: 0% | Önrész: 0 FT
  • Képmegjelenítő típus Monitor
  • Képátló 27.00 "
  • Felbontás UHD 4K (3840 x 2160)
  • Képarány 16:9
  • Panel technológia LED
  • Panel típus IPS
  • Kijelző felülete matt
  • Fényerő 350 nit
  • Kontraszt 1000 :1
  • Képfrissítés 165 Hz
  • Válaszidő 1 ms
  • HDMI normál 2 db
  • Displayport normál 1 db
  • USB 3.0 2 db
  • További extrák 3D
  • Beépített hangszóró Igen
  • Audio leírás 5W x 2
  • Állítható magasság 0-120 mm
  • Dönthető -5°/+15°
  • Pivot -90°/+90°
  • Fali rögzítés 100x100
  • Méret 614.10x372.20x46.00 mm
  • Súly 7.5 kg
  • Garancia 36 hónap
Mégtöbb
Hasznos kiegészítők
DeLock Átalakító kábel • Vég 1: High Speed HDMI-A 19 pin Male • Vég 2: VGA 15 pin Female • Kezelt felbontás: max. 1080p-ig • Garancia: 36 hónap
Raktáron
DeLock HDMI-A Male - VGA Female Átalakító kábel (65472)
Vélemények
5 csillag0%
4 csillag0%
3 csillag0%
2 csillag0%
1 csillag0%