SAMSUNG G8 G81SF 32" UHD OLED Gaming monitor (LS32FG810SUXEN)
32" • UHD 4K (3840 x 2160) • matt • OLED panel • 3ms válaszidő • 260nit fényerő • 1000000:1 statikus kontraszt arány • 240Hz képfrissítés • HDMI (2db) • DisplayPort (1db) • USB 3.0 (3db) • Garancia: 36 hónap
0% THM
Otp Online áruhitel
9 211 FT x 48 HÓ THM: 14.9% | Önrész: 0 FT
Otp Online áruhitel
33 690 FT x 10 HÓ THM: 0% | Önrész: 0 FT
+1 ajánlat
Bankmentes részletfizetés
84 225 FT x 3 HÓ THM: 0% | Önerő: 84 225 FT
  • Képmegjelenítő típus Monitor
  • Képátló 32.00 "
  • Felbontás UHD 4K (3840 x 2160)
  • Képarány 16:9
  • Panel technológia OLED
  • Panel típus OLED
  • Betekintési szög (vízszintes) 178 °
  • Betekintési szög (függőleges) 178 °
  • Kijelző felülete matt
  • Fényerő 260 nit
  • Kontraszt 1000000 :1
  • Képfrissítés 240 Hz
  • Válaszidő 3 ms
  • HDMI normál 2 db
  • Displayport normál 1 db
  • USB 3.0 3 db
  • Állítható magasság 0-120 mm
  • Dönthető -5°/20°
  • Pivot -90°/+90°
  • Fali rögzítés 100x100
  • Méret 719.00x414.00x49.00 mm
  • Súly 8.4 kg
  • Garancia 36 hónap
Mégtöbb
Hasznos kiegészítők
DeLock Átalakító kábel • Vég 1: High Speed HDMI-A 19 pin Male • Vég 2: VGA 15 pin Female • Kezelt felbontás: max. 1080p-ig • Garancia: 36 hónap
Raktáron
DeLock HDMI-A Male - VGA Female Átalakító kábel (65472)
Bankmentes
részletfizetés
84 225 FT Első részlet
2
84 225 FT 2026.06.12.
3
84 225 FT 2026.07.12.
4
Miért szuper ez Önnek?
Gyors igénylés Teljesen online a folyamat. Az automatikus bírálat azonnal kész.
Nincs szükség papírokra Az igénylés teljesen elektronikus, otthona kényelméből is elvégezheti.
Biztosra akarsz menni? Bankmentes részletfizetés szeretnél?
Nézd meg, elérhető-e számodra a részletfizetés erre a termékre bármilyen elköteleződés nélkül!
Részletfizetés részletei
THM: 0%
Vélemények
5 csillag0%
4 csillag0%
3 csillag0%
2 csillag0%
1 csillag0%