SAMSUNG G65B 27" Smart QHD VA Ívelt Gaming monitor (LS27BG650EUXEN)
27" • QHD (2560 x 1440) • matt • VA panel • 1ms válaszidő • 300nit fényerő • 2500:1 statikus kontraszt arány • 240Hz képfrissítés • HDMI (2db) • DisplayPort (1db) • USB 3.0 (3db) • Garancia: 36 hónap
0% THM
Otp Online áruhitel
3 387 FT x 48 HÓ THM: 14.9% | Önrész: 0 FT
Otp Online áruhitel
12 390 FT x 10 HÓ THM: 0% | Önrész: 0 FT
+1 ajánlat
Bankmentes részletfizetés
30 975 FT x 3 HÓ THM: 0% | Önerő: 30 975 FT
Külsö raktáron
2-3 munkanap
  • Képmegjelenítő típus Monitor
  • Képátló 27.00 "
  • Felbontás QHD (2560 x 1440)
  • Képarány 16:9
  • Panel technológia LCD
  • Panel típus VA
  • Kijelző felülete matt
  • Fényerő 300 nit
  • Kontraszt 2500 :1
  • Képfrissítés 240 Hz
  • Válaszidő 1 ms
  • HDMI normál 2 db
  • Displayport normál 1 db
  • USB 3.0 3 db
  • LAN (RJ45) 1 db
  • Wi-Fi 802.11 ac
  • Bluetooth 5.20
  • Beépített hangszóró Igen
  • Állítható magasság 0-120 mm
  • Dönthető Tilt: -9°/+13° Swivel: -15°/+15°
  • Pivot -90°/+90°
  • Fali rögzítés 100x100
  • Méret 615.00x384.00x165.00 mm
  • Súly 6.4 kg
Hasznos kiegészítők
DeLock Átalakító kábel • Vég 1: High Speed HDMI-A 19 pin Male • Vég 2: VGA 15 pin Female • Kezelt felbontás: max. 1080p-ig • Garancia: 36 hónap
Raktáron
DeLock HDMI-A Male - VGA Female Átalakító kábel (65472)
Bankmentes
részletfizetés
30 975 FT Első részlet
2
30 975 FT 2026.06.12.
3
30 975 FT 2026.07.12.
4
Miért szuper ez Önnek?
Gyors igénylés Teljesen online a folyamat. Az automatikus bírálat azonnal kész.
Nincs szükség papírokra Az igénylés teljesen elektronikus, otthona kényelméből is elvégezheti.
Biztosra akarsz menni? Bankmentes részletfizetés szeretnél?
Nézd meg, elérhető-e számodra a részletfizetés erre a termékre bármilyen elköteleződés nélkül!
Részletfizetés részletei
THM: 0%
Vélemények
5 csillag0%
4 csillag0%
3 csillag0%
2 csillag0%
1 csillag0%