SAMSUNG 32 M5 FHD SMART VA monitor (LS32FM501EUXDU) fehér
32" • FullHD (1920 x 1080) • matt • VA panel • 4ms válaszidő • 250nit fényerő • 3000:1 statikus kontraszt arány • 60Hz képfrissítés • HDMI (2db) • USB 2.0 (2db) • Garancia: 24 hónap
0% THM
Otp Online áruhitel
2 212 FT x 48 HÓ THM: 14.9% | Önrész: 0 FT
Otp Online áruhitel
8 090 FT x 10 HÓ THM: 0% | Önrész: 0 FT
  • Képmegjelenítő típus Monitor
  • Képátló 32.00 "
  • Felbontás FullHD (1920 x 1080)
  • Képarány 16:9
  • Panel technológia LCD
  • Panel típus VA
  • Kijelző felülete matt
  • Fényerő 250 nit
  • Kontraszt 3000 :1
  • Képfrissítés 60 Hz
  • Válaszidő 4 ms
  • HDMI normál 2 db
  • USB 2.0 2 db
  • Wi-Fi 802.11 ac
  • Bluetooth 5.00
  • Beépített hangszóró Igen
  • Audio leírás 10W hangszóró
  • Állítható magasság nem
  • Dönthető -2/15
  • Pivot nem
  • Fali rögzítés 100x100
  • Méret 715.50x427.30x41.80 mm
  • Súly 3.9 kg
  • Garancia 24 hónap
  • Operációs rendszer leírás Tizen™
Mégtöbb
Hasznos kiegészítők
DeLock Átalakító kábel • Vég 1: High Speed HDMI-A 19 pin Male • Vég 2: VGA 15 pin Female • Kezelt felbontás: max. 1080p-ig • Garancia: 36 hónap
Raktáron
DeLock HDMI-A Male - VGA Female Átalakító kábel (65472)
Vélemények
5 csillag0%
4 csillag0%
3 csillag0%
2 csillag0%
1 csillag0%