Lenovo ThinkPad X1 G10 (21NU0027HV) szürke
Intel® Core™ Ultra 7 Processor 258V (12M Cache, up to 4.80 GHz) • Microsoft Windows 11 Pro • 32GB LPDDR5x 8533MHz RAM • 512GB SSD M.2 2280 PCIe • 14" WUXGA (1920 x 1200) matt Multi-Touch IPS érintőkijelző • Intel® Arc™ Graphics 140V integrált grafikus vezérlő • Wi-Fi 802.11 be • Bluetooth 5.4 • HDMI (1db) • USB 3.0 (2db) • USB-C 3.0 (2db) • FHD 1080p + IR Discrete with Privacy Shutter • Garancia: 36 hónap
- Processzor leírás Intel® Core™ Ultra 7 Processor 258V (12M Cache, up to 4.80 GHz)
- Operációs rendszer Microsoft Windows 11 Pro
- Memória 32GB LPDDR5x 8533MHz RAM
- Háttértár 512GB SSD M.2 2280 PCIe
- Grafikus vezérlő Intel® Arc™ Graphics 140V
- Kijelző 14" WUXGA (1920 x 1200) matt Multi-Touch IPS
- Érintő kijelző Multi-Touch
- Képfrissítés 60 Hz
- Wi-Fi 802.11 be
- Bluetooth v 5.4
- HSDPA Van
- HDMI normál 1 db
- USB 3.0 2 db
- USB3.0 Type-C 2 db
- Thunderbolt támogatás Igen
- Optikai meghajtó USB (vásárolható)
- Billentyűzet Világítás, Magyar kiosztású
- Audio leírás Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos®
- Webkamera FHD 1080p + IR Discrete with Privacy Shutter
- Akkumulátor leírás 57Whr beépített
- Méret 312.80x217.65x18.30 mm
- Súly 1.30 kg
- Garancia 36 hónap
Normál méretű, magyar kiosztású vezeték nélküli billentyűzet • 2.4 GHz-es kapcsolat, „pico méretű vevő • 1 db AA méretű elem • Lapos, szögletes, magasított, elkülönített billentyűk • Csuklótámasz nélküli • Ergonomikus kialakítása biztosítja tökéletes kéztartást • számológép-Calculator gomb • elegáns, fekete külső
Genius KM-160 Vezetékes Billentyűzet és Egér csomag • Csatlakozás: USB • Szabványos billentyűzet kiosztás • Vízelvezető csatornák • Kényelmes, magas billentyűk homorú felülettel • Billentyűzet méretei: 460 x 157,5 x 27 mm • Egér gombok száma: 3 db • DPI érzékenység: 1000 • Egér méretei: 100 x 58 x 37,8 • Garancia: 12 hónap
Hálózati szabvány: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n • Termékszegmens: Teljes körű N300 hálózatkezelés; 300Mbps • Lefedettség: Közepes méretű lakások • Adatátviteli sebesség: 802.11n : max. 300 Mbps • Antenna: 2 db Rögzített, 2 dBi antenna • Átvitel/fogadás: 2.4 GHz 2 x 2 • Működési frekvencia: 2.4 GHz • Titkosítás: 64 bites WEP, 128 bites WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPS kezelése • Csatlakozók: 1 db RJ45 10/100 BaseT LAN • Gomb: WPS gomb, Reset gomb, Tápkapcsoló • LED-es visszajelzők: 1 db PWR, 1 db LAN, 1 db Wi-Fi • Súly: 110 g • Garancia: 24 hónap