Lenovo Thinkpad E14 G7 (21T00024HV) fekete
AMD Ryzen™ 7 250 (24MB Cache, up to 5.1 GHz) • Microsoft Windows 11 Pro • 16GB DDR5 5600MHz RAM • 512GB M.2 2242 PCIe SSD • 14" WUXGA (1920 x 1200) matt IPS LCD kijelző • AMD Radeon™ 780M integrált grafikus vezérlő • 1000Mbps RJ45 (1 db) • Wi-Fi 802.11 ax • Bluetooth 5.3 • HDMI (1db) • USB 3.0 (1db) • USB 3.1 (1db) • USB-C 3.0 (1db) • USB-C 4.0 (1db) • FHD + IR Webkamera Privacy Shutter-el • Garancia: 36 hónap
- Processzor leírás AMD Ryzen™ 7 250 (24MB Cache, up to 5.1 GHz)
- Operációs rendszer Microsoft Windows 11 Pro
- Memória 16GB DDR5 5600MHz RAM
- Háttértár 512GB M.2 2242 PCIe SSD
- Grafikus vezérlő AMD Radeon™ 780M
- Kijelző 14" WUXGA (1920 x 1200) matt IPS LCD
- Képfrissítés 60 Hz
- Fényerő 300 nit
- LAN típus 1000Mbps
- Wi-Fi 802.11 ax
- Bluetooth v 5.3
- HDMI normál 1 db
- USB 3.0 1 db
- USB 3.1 1 db
- USB3.0 Type-C 1 db
- USB-c 4.0 1 db
- Optikai meghajtó USB (vásárolható)
- Billentyűzet Világítás, Magyar kiosztású
- Audio leírás Sztereó hangszóró 2W x2, Dolby Atmos®, audio by HARMAN
- Webkamera FHD + IR Webkamera Privacy Shutter-el
- Akkumulátor leírás 64Whr beépített
- Extrák Ujjlenyomat olvasó, TPM chip, MIL-STD-810H minősítés
- Méret 313.00x220.30x15.25 mm
- Súly 1.43 kg
- Garancia 36 hónap
Normál méretű, magyar kiosztású vezeték nélküli billentyűzet • 2.4 GHz-es kapcsolat, „pico méretű vevő • 1 db AA méretű elem • Lapos, szögletes, magasított, elkülönített billentyűk • Csuklótámasz nélküli • Ergonomikus kialakítása biztosítja tökéletes kéztartást • számológép-Calculator gomb • elegáns, fekete külső
Genius KM-160 Vezetékes Billentyűzet és Egér csomag • Csatlakozás: USB • Szabványos billentyűzet kiosztás • Vízelvezető csatornák • Kényelmes, magas billentyűk homorú felülettel • Billentyűzet méretei: 460 x 157,5 x 27 mm • Egér gombok száma: 3 db • DPI érzékenység: 1000 • Egér méretei: 100 x 58 x 37,8 • Garancia: 12 hónap
Hálózati szabvány: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n • Termékszegmens: Teljes körű N300 hálózatkezelés; 300Mbps • Lefedettség: Közepes méretű lakások • Adatátviteli sebesség: 802.11n : max. 300 Mbps • Antenna: 2 db Rögzített, 2 dBi antenna • Átvitel/fogadás: 2.4 GHz 2 x 2 • Működési frekvencia: 2.4 GHz • Titkosítás: 64 bites WEP, 128 bites WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPS kezelése • Csatlakozók: 1 db RJ45 10/100 BaseT LAN • Gomb: WPS gomb, Reset gomb, Tápkapcsoló • LED-es visszajelzők: 1 db PWR, 1 db LAN, 1 db Wi-Fi • Súly: 110 g • Garancia: 24 hónap