Daewoo DACS1400Y körfűrész
  • Feszültség / frekvencia: 220-240V, 50Hz
  • Bemeneti teljesítmény: 1400 W
  • Fordulatszám: 4500/min
  • Vágási kapacitás: 90°: 65mm, 45°: 34mm
  • Átmérő: 185mm
• Garancia: 24 hónap
Daewoo DACS1400Y körfűrész
  • Fordulatszám: 4500/min
  • Átmérő: 185mm
• Garancia: 24 hónap
Külsö raktáron
1-3 munkanap
1-3 munkanap
Részletek
Mégtöbb
Vélemények
5 csillag0%
4 csillag0%
3 csillag0%
2 csillag0%
1 csillag0%