Brother QL1110NWBC asztali címkenyomtató (QL1110NWBCYJ1)
Brother QL1110NWBC asztali címkenyomtató • Funkciók: Címkenyomtató • Nyomtatási technológia: Közvetlen hőnyomtatás • Színkezelés: Fényes fekete-fehér • Nyomtatási sebesség (ISO): 110 mm másodpercenként • Nyomtatási felbontás (max): 300 x 300 dpi • Kezelt lapméret: 103mm • Memória: 7.8 MB • Csatlakozás: USB, Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth • Közvetlen nyomtatás: AirPrint • Maximális nyomtatási szélesség: 101.6 mm • SDK-k elérhetők Windows, iOS és Android rendszerekhez
• Garancia: 24 hónap
0% THM
• Garancia: 24 hónap
Otp Online áruhitel
3 196 FT x 48 HÓ THM: 14.9% | Önrész: 0 FT
Otp Online áruhitel
11 690 FT x 10 HÓ THM: 0% | Önrész: 0 FT
+1 ajánlat
Bankmentes részletfizetés
29 225 FT x 3 HÓ THM: 0% | Önerő: 29 225 FT
Főbb tulajdonságok
  • Méret 222.00x170.00x151.00 mm
  • Súly 1730 kg
Mégtöbb
Hasznos kiegészítők
elektronikus készülékek tisztítására • tartozék fúvócsővel • űrtartalom 400 ml
Raktáron
HAMA SŰRÍTETT LEVEGŐ "AIR DUSTER" 400ML
WIRETEK kábel USB Összekötő A-B, 5m, Male/Male
WIRETEK kábel USB Összekötő A-B, 3m, Male/Male
WIRETEK kábel USB Összekötő A-B, 1,8m, Male/Male
OTP áruhitel kalkulátorOTP áruhitel kalkulátor
Bankmentes
részletfizetés
29 225 FT Első részlet
2
29 225 FT 2026.06.13.
3
29 225 FT 2026.07.13.
4
Miért szuper ez Önnek?
Gyors igénylés Teljesen online a folyamat. Az automatikus bírálat azonnal kész.
Nincs szükség papírokra Az igénylés teljesen elektronikus, otthona kényelméből is elvégezheti.
Biztosra akarsz menni? Bankmentes részletfizetés szeretnél?
Nézd meg, elérhető-e számodra a részletfizetés erre a termékre bármilyen elköteleződés nélkül!
Részletfizetés részletei
THM: 0%
Vélemények
5 csillag0%
4 csillag0%
3 csillag0%
2 csillag0%
1 csillag0%