SAMSUNG Odyssey G4 G40B Gaming monitor (LS27BG400EUXEN)
27" • FullHD (1920 x 1080) • matt • IPS panel • 1ms válaszidő • 400nit fényerő • 1000:1 statikus kontraszt arány • 240Hz képfrissítés • HDMI (2db) • DisplayPort (1db) • Garancia: 24 hónap
0% THM
Otp Online áruhitel
2 184 FT x 48 HÓ THM: 14.9% | Önrész: 0 FT
Otp Online áruhitel
7 990 FT x 10 HÓ THM: 0% | Önrész: 0 FT
  • Képmegjelenítő típus Monitor
  • Képátló 27.00 "
  • Felbontás FullHD (1920 x 1080)
  • Képarány 16:9
  • Panel technológia LCD
  • Panel típus IPS
  • Kijelző felülete matt
  • Fényerő 400 nit
  • Kontraszt 1000 :1
  • Képfrissítés 240 Hz
  • Válaszidő 1 ms
  • HDMI normál 2 db
  • Displayport normál 1 db
  • További extrák Játék mód, Sötétség kiegyenlítés
  • Állítható magasság 120mm
  • Dönthető -3.0º ~ 22.0º
  • Pivot Igen
  • Fali rögzítés 100x100
  • Méret 614.70x376.60x85.40 mm
  • Súly 3.6 kg
  • Garancia 24 hónap
Mégtöbb
Hasznos kiegészítők
DeLock Átalakító kábel • Vég 1: High Speed HDMI-A 19 pin Male • Vég 2: VGA 15 pin Female • Kezelt felbontás: max. 1080p-ig • Garancia: 36 hónap
Raktáron
DeLock HDMI-A Male - VGA Female Átalakító kábel (65472)
Vélemények
5 csillag0%
4 csillag0%
3 csillag0%
2 csillag0%
1 csillag0%